ISCA Resmi web sayfasından üye olun:

Türkiye, Temsilciliği

Türkiye‘de yeni ISCA Bölge Temsilciliğinin kuruluşu Eylül 2020 tarihinde İsca haber bülteninde duyuruldu.

Nermin Kurtarıcı , Kenan Kurtarıcı

Türkiye, sistemik konstelasyon çalışmalarına olan ilgisi son yıllarda önemli ölçüde artan zengin bir kültürdür – özellikle Max ve Alemka Dauskardt‘ın çalışmaları sayesinde. ISCA’nın şubeleşmesi ve çeşitliliğimizi yaşarken, bundan böyle İstanbul‘un kalbinden ulusal desteğe sahip olmak çok faydalı olacaktır.

Yeni bölümün temsilcileri 2 kişilik ekip: Nermin Kurtarıcı ve Kenan Kurtarıcı. Nermin ve Kenan evli bir çift ve 9 yaşında bir kız çocuğu babasıdır. Nermin bir danışman ve sistemik dizim kolaylaştırıcısıdır, Kenan bir yönetim danışmanı, organizasyon dizimleri uygulayıcısı ve Eğitmenidir. Birlikte, İstanbul‘da aile ve organizasyon dizimleri sundukları Mutlu Gelişim adlı şirketlerini yönetiyorlar.

Kadromuz ile, yerinde ve son derece profesyonel bir desteğe sahip olacağız. Bu yüzden Türkiye ile heyecan verici ve verimli bir işbirliğini dört gözle bekleyebiliriz!

Kenan Kurtarıcı

1972 yılında İstanbul’da doğdu.

Nermin Kurtarıcı ile evli ve bir kız babasıdır. İşletme Yüksek Lisans mezunudur. 20 yılı aşkın süredir yönetici ve üst yönetici olarak birçok firmada çalışmıştır. 2016 yılından itibaren birikim ve deneyimlerini yönetim ve kişisel danışmanlık yoluyla danışanlarıyla buluşturmaktadır.

Bireysel, grup ve kurumsal şirketlere Sistemik Yönetim konusunda eğitim ve destek vermektedir.

 

DGFS (Almanya Sitemik Konstelasyonlar Birliği) onaylı Konstelasyon Eğitmenidir.

Nermin Kurtarıcı

1978 doğumludur. Kenan Kurtarıcı ile evli ve bir kız annesidir.

Psikoloji mezunudur. Uzmanlığı için araştırma yaparken nesiller arası aktarımlar ve kuantum dünyasının etkileri hakkında bilgi sahibi olmuş ve ilgisini bu yöne çevirmiştir.

DGFS (Almanya Sitemik Konstelasyonlar Birliği) onaylı Konstelasyon Eğitmenidir.

2020 yılından itibaren alanındaki en prestijli kurum olan ISCA (International Systemic Constellation Association)’nın Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir.

Mutlu Gelişim Danışmanlık şirketinin kurucusudur.

Genogram, Body Healing, Kuantum, Merkaba, Zihin yönetimi, Bilinç ve Farkındalık eğitimleri  vermektedir. Kişiye özel, çiftlere özel ve guruplara özel danışmanlık vermeye devam etmektedir. Homeopati eğitimine devam etmektedir.

Nermin ve Kenan Kurtarıcı ile

Life Maps Uzmanlık Eğitimi