Ayşe Nur Poyraz

Theta Healing Eğitimi

Theta Healing tekniğine giriş
İnanç ve His çalışmaları
Yedi var oluş seviyesi
Ruh eşleri ve ruh parçaları
Tezahür çalışması
DNA aktivasyonu çalışması

Eğitim Özellikleri

Eğitim Hakkında

Theta Healing; Beynin Theta seviyesinde ki frekansı kullanılarak yapılan an’da değişikliğe şahit olduğumuz meditasyonel bir sifalanma sürecidir. Theta dalgası, derin uyku halimizdeki beyin frekansımızdır. Burada biz, bu beyin dalgasıyla, bilinç altı kalıp ve inançlara ulaşırız. Böylece hayatınızı zorlaştıran ve yaşantınızı olumsuz etkileyen, bilinçaltı kayıtlarınıza blokajlarınıza an dediğimiz zaman diliminde ulaşarak en doğru haliyle değiştiririz. Değişen yeni düşünce sisteminizle hayatınıza yeni olasılıklar girmeye başlar.Böylece bu yeni farkındalıkla birlikte sorumluluk alarak ilerler ve çözüme ulaşırsınız.

Tekniğin en güzel taraflarından biri de her konuda kendimize ve çevremize çalışma imkanı vermesidir. Bu alandan siz de faydalanmak isterseniz açacağım “Temel seviye Teta Healing” eğitimine bekliyorum.

Eğitim içeriği:

Theta Healing tekniğine giriş
İnanç ve His çalışmaları
Yedi var oluş seviyesi
Ruh eşleri ve ruh parçaları
Tezahür çalışması
DNA aktivasyonu çalışması
Şeklinde olup, online zoom platformu üzerinden yapılacaktır.

Referanslar

Katılımcılar Neler Söylüyor

Mutlu Gelişim, size etkin ve başarılı çalışmalarıyla yaşamın içinden gelen farkındalığı sunar.

5/5
Sağlıklı erkek ve kadın atalarımızın varlığı bana güç verdi, kadın ve erkek ilişkisini ve anne ve baba şablonunun içinde defalarca gördüm.. bu beni çok etkiledi.. insanlar aslında klonlanıyorlar gibi..ve bunların farkındalığı zihinde çözümler oluşturuyor, anlam oluşturuyor.
S. D.
5/5
"Gayet etkileyici, insanın hayatı nerelerden etkileniyormuş hayretler içindeyim."
K. B.
5/5
İnsan acayip alemdir, farklı bakışla bunu deneyimlemek güzeldi. Profesyonellik ve samimiyetle orada bulunmak mutlu ettti. Her konuda bize değinen noktanın olması ve bizim de temsilci olarak şifalanmamız muhteşem. Teşekkürler
A. K.
5/5
"Herkesin hayatında en az bir kere deneyimlemesi gerektiğini fark ettim."
A. H.

Birlikte Alınan Diğer Eğitimler

Mutlu Gelişim Danışmanlık bünyesinde gerçekleşen çalışmalar hakkında bilgi alabilir, kayıt olabilir ve eğitimleri satın alabilir siniz.

Tüm Sorularınıza,
Pratik çözümler sunuyoruz!

Mutlu Gelişim Danışmanlık bünyesinde gerçekleşen çalışmalar, eğitim ve güncel programlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.