Nermin Kurtarıcı

BODY HEALING

Ebeveynlerle ilişki,

Duygular,

Soy ağacı,

Çekirdek İnançlar,

Akut Streste Esneklik (ASE),

 

Morfogenetik alan etkileri

Eğitim Özellikleri

Eğitim Hakkında

KURLAR VE KONULARI

1. Kaderimiz ve seçimlerimiz üç nesil önceden şekilleniyor. Anne babamız ve anne babamızın anne babasının hayatımıza etkileri ve bilimsel olarak onaylanmış kanıtlanmış çözüm teknikleriyle etkilerinden özgürleşeceğiz.

2.Duyguların bedene etkisi, oluşan semptomların bilimsel olarak kanıtlanmış çözüm teknikleriyle duygusal bedenden uzaklaştırılması ve beden devasının oluşturulmasıdır.

3.Soy ağacımızın hayatımıza etkisini keşfederek farkındalığımızı geliştiriyor (Genogram) ve manyetik şifa yöntemi ile yeniden yapılandırarak sistemimizi dengeliyoruz.

4.Yaşamda kendini tekrar eden olayların nedenleri nöral bağlantıların aynı yolakları kullanmasıdır. Beynimize bilgileri yeniden işlemeyi öğreterek yeni nöral bağlantılar oluşturuyor ve çekirdek inançları değiştiriyoruz.

5.Akut Stres Bozukluğu baş edilemeyen aşırı travmatik bir stres kaynağı ile karşılaştıktan sonraki 30 gün içerisinde belirgin yoğun korku, çaresizlik ve dehşet duygusu uyandıracak şekilde, anksiyete semptomları, dissosiyatif semptomlar, yeniden yaşama ve kaçınma belirtileri ile rahatsızlıklar oluşabilir ASE eğitimi ile travmanın ilk aşamadında uygulayabileceğiniz bilimsel olarak kanıtlanmış teknikler öğreneceksiniz.

6.“Morfik alanlar” teorisine göre doğada bir tür hafıza mevcuttur. Kolektif alan evrendeki olan biten her şeyi kaydeden bir bilgi havuzu gibidir. Bilgiler kolektif bilince kayıtlıdır ve keşfedilmeyi beklemektedir.

Referanslar

Katılımcılar Neler Söylüyor

Mutlu Gelişim, size etkin ve başarılı çalışmalarıyla yaşamın içinden gelen farkındalığı sunar.

5/5
"Bu eğitimin ruhsal olgunlaşmama katkısının çok büyük olacağına inanıyorum."
K.Ç.
5/5
"Hocamız Eğitim içeriğini bilgi konusunda cömertçe paylaşmanın yanı sıra her türlü teknolojik konularda da destek sağladı"
N.D.

Birlikte Alınan Diğer Eğitimler

Mutlu Gelişim Danışmanlık bünyesinde gerçekleşen çalışmalar hakkında bilgi alabilir, kayıt olabilir ve eğitimleri satın alabilir siniz.

Tüm Sorularınıza,
Pratik çözümler sunuyoruz!

Mutlu Gelişim Danışmanlık bünyesinde gerçekleşen çalışmalar, eğitim ve güncel programlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.