DİZİM SONRASI NELERE YAPMALIYIZ?

Dizimden sonra anlamadığınız yerler olsa da kolaylaştırıcınıza soru sormayın.

Derin bir sessizlikte kalın. Temsilciler sizi teselli etmeye, tavsiyede bulunmaya başlarsa nazikçe uyarın ve bunun dizimi etkilediğini söyleyin.

Diziminizin bilinçdışında yerleşmesine zaman tanıyın. Bu süre 1 ayla 1 yıl arasında değişir.

10 gün dizim hakkında kimseyle konuşmayın. Dizimde olanları düşünmeyin. Karar almayın.

Dizimler anneniz, babanız, aile sistemindeki diğer üyeler için değil sizin içindir. Kendinizi tanımanız , gizli dolanıklıkları fark etmeniz ve yeni seçimlere kolay ulaşmanız içindir.

Davranış değişikliği yaparak dizimin iyi ve hayrınıza sonuçlara ulaşmasını hızlandırırsınız.

Sistem örümcek ağı gibidir. Bir kişi adım attığında tüm sistemde titreşim değişir. Uzay zamanda tuttuğunuz alan değişir. Konfor alanınından çıkmak istemeyen sistem üyeleri olabilir. Bu süreçte ailenizin, sistemdeki diğer kişilerin ani duygu yükselmelerini hoş karşılayın ve değişimi sessiz sabır içinde bekleyin. Onlar için de iyi olan bir hareket başladı.

Kendi sistemimize duyduğunuz saygıyı diğer katılımcıların sistemine de duyun ve kişilerin dizimleri ve özel hikayeleri hakkında konuşmayın. Dizim alanında her katılımcı gözlemcidir. Gözlemciler alanı etkiler.

Dizim sonrası bir saniyeden kısa süre içinde yeni nöral bağlantılar kurulur ve beyne kan akışı hızlanır. Bu nedenle bazı katılımcılar yorgunluk, başağrısı , mide bulantısı hissedebilir. Duş almsk, uyumak , kan sulandırıcı türde beslenme, aspirin, c vitamini, sade kahve, Homeopatik remedi, bach çiçeklerinden rescue kullanmanız süreci kolaylaştıracaktır. Hepsini aynı anda almayın, birini seçin.
Dizim sonrası kolaylaştıracı size atalarınızı sağlıklı onurlandırmanız( dua etmek, yardım kuruluşuna atalarınızın adıyla yardımda bulunmak, atanın adını yaşatan bir eser ortaya çıkarmak vb), yas ve veda süreçleri( tamamen kişiye özeldir. Süreci rahat geçirmeniz için sevdiğiniz kişiyi yavaş yavaş dünyadan ayrılışını kabul etmenize yardım edecek öneriler) için bazı tavsiyelerde bulunduğunda bunları yapmanızı öneririz.

Dizim sonrası olumlama, eft, meditasyon, his yüklemesi,21 günlük ritüel, regresyon, hipnoz, nlp, bioenerji vb. ihtiyaç yoktur.*
Bu tür tavsiyeler alanı doğru okuyamayan, kendi ve kuantum alanda bağlantısı zayıf, sezgisel rehberlik edemeyen, zihin ve ezberle çalışan kolaylaştırıcılardan gelir.

Dizimler ruhunuzun kabul ettiği hızda! ruhsal seviyede başlayarak fiziksel bedende tezahür eder. Ruh hareketi kişiye özeldir. Acele etmek ruhu sıkar, hasta eder.

Bilinçle gözlenen ve seçim yapılan kuantum alandan güçlü alan yoktur. Oluşturma , oluşum bu alanda an içinde gerçekleşir. Duygu, meridyen dengesi, yaşam enerjisinin doğal akışı aynı anda dizim alanında gerçekleşir.

Varsa mevcut psikoterapi , homeopati ve tıbbi tedavinize devam etmenizi, ilaç kullanıyorsanız doktorunuza danışmadan doz ayarlaması yapmamanızı öneririz.

*Böyle bir yöntem uygulamak istiyorsanız dizimlerden bir ay sonra başlayabilirsiniz.

Dizim sonrası dizim yaptırdığınız konu için olumlama, eft, meditasyon, his yüklemesi, 21 günlük ritüel, regresyon, hipnoz, nlp, bioenerji vb. ihtiyaç yoktur. Bu yöntemlerle çalışmak isterseniz dizimlerden önce veya dizimden 2 ay sonra çalışabilirsiniz.
Dizimler ruhunuzun kabul ettiği hızda! ruhsal seviyede başlayarak fiziksel bedende tezahür eder. Ruh hareketi kişiye özeldir. Acele etmek ruhu sıkar, hasta eder. Bahse konu olan bazı yöntemler zihinle programlanır. Ruh zihin tarafından ablukaya alınır ve sıkışıp, küçülür. Bu istediğimiz bir durum değildir. Ruh zihin beden dengesi ile bilinçle gözlenen ve seçim yapılan kuantum alandan güçlü alan yoktur. Oluşturma , oluşum bu alanda an içinde gerçekleşir. Duygu, meridyen dengesi, yaşam enerjisinin doğal akışı aynı anda dizim alanında gerçekleşir.
Varsa mevcut psikoterapi , homeopati ve tıbbi tedavinize devam etmenizi, ilaç kullanıyorsanız doktorunuza danışmadan doz ayarlaması yapmamanızı öneririz.