Stephanie Hartung ile

re:connect

İSTANBUL İNZİVASI

28 – 31 Temmuz

Kadıköy

Corona pandemi günlerinde hayatımızı ve sevdiklerimizi korumak için birbirimizle olan bağlantımızı kestik.

Bunun bağışıklık sistemimiz üzerinde büyük bir etkisi oldu, bu da yalnızca herhangi bir dokunmayla – el sıkışma, kucaklama, öpüşme – sürekli bakteri alışverişinde güçlü kalan bağışıklık sistemimiz üzerindeydi.

Sadece fiziksel bağlantıya birbirimize bağlı değiliz, aynı zamanda zihnimiz de her türlü geri bildirim için bağlantıda – bir bakış, bir gülümseme, bir kelime, bir kahkaha, farklı bir görüş. Geri çekilme, uzak durma, pandemiye mükemmel bir cevap gibi görünüyordu.
Çözümümüz de bu yönde oldu.

Ayrıca, Avrupa’daki savaş, boyutunu henüz tahmin edemediğimiz, ancak
daha da çok korktuğumuz kalıcı karışıklıklar getiriyor.
Bu süreçte, kaygılarımız, depresyon ve artan birliktelik olamama ve birliktelikten zevk alamama arttı. Ayrılık insanı hasta eder. Varoluşun sürekli tehdidi stres yaratır.

Çözüm olarak; geri çekilme ve kopukluk hafızamızı değiştirmek için korkuların, depresyonun, yalnızlığın, üzüntünün ve öfkenin üstesinden gelmek için yeniden bağlantı kurmamız gerekir.

Bağlantının gücü bizi yalnızca hayatta tutmakla kalmaz, aynı zamanda bize zenginlik, yoğunluk, canlılık ve bağlantılılık getirir. Çünkü kendimizle ve başkalarıyla olan bağlantı bununla ilgilidir. Hayatla ilgilidir.

Sizlerle birlikte 4 günlük yoğun bir şekilde bağlantının gücünü kutlayacağız. Perşembe’den Pazar’a kadar İstanbul’da Mutlu Gelişim Enstitüsü’nde buluşacağız.

Temmuz 28
Perşembe
14:00-18:00
Temmuz 29
Cuma
10:00-18:00
Temmuz 30
Cumartesi
10:00-18:00
Temmuz 31
Pazar
10:00-14:00
Yer:
Mutlu Gelisim Institut
Hasanpasa Mahallesi,
Kurbagalıdere Cd. No:26 K:2,
34722 Kadıköy/Istanbul
Dil:
İnziva, İngilizce
yapılacak ve Türkçe’ye
çevrilecektir.
Yer : Mutlu Gelişim Ofisi, Kadıköy
Ücret :250€ (KDV dahil)

Kayıt ve bilgi için

info@mutlugelisim.com

REFERANSLAR

Katılımcılar
Neler Söylüyor

Mutlu Gelişim, size etkin ve başarılı çalışmalarıyla yaşamın içinden gelen farkındalığı sunar.

mutlu gelişim logo

Mutlu Gelişim Danışmanlık

Aile Dizimi çalışması güzel Mutlu Gelişim ile Aile Dizimi çalışması başka güzel... Alanda hayatımda daha önce hiç tanışmadığım hislerle tanışıyorum. Öyle gerçek öyle içten öyle güzel ki....
E. A.
Aile Dizimi
Sanki içimde iki yarım vardı ve onlar bir arada değildi. Çalışma sonrası o iki yarım parçanın bir bütün olduğunu fark ettim.
Ç. G.
İsim Projeksiyonu

Birlikte Alınan Diğer Eğitimler

Mutlu Gelişim Danışmanlık bünyesinde gerçekleşen çalışmalar hakkında bilgi alabilir, kayıt olabilir ve eğitimleri satın alabilir siniz.