Biz Kimiz?

Hakkımızda

Mutlu Gelişim Danışmanlık

Mutlu Gelişim Danışmanlık İstanbul’da hizmet vermektedir.

Nermin Kurtarıcı ve Kenan Kurtarıcı tarafından 20 yıllık tecrübe ve birikimleriyle bütüne iyi ve güvenilir bir hizmet alanı sunmak için kurulmuştur. Mutlu Gelişim Danışmanlık, birey, grup ve şirketlere alanında uzman eğitmenler ve danışmanlarla destek vermektedir.

Nermin Kurtarıcı

1978 doğumludur.

Kenan Kurtarıcı ile evli ve bir kız annesidir. Psikoloji mezunudur. Dr Homeopat’tır. Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR, Çocuk Psikolojisi, Yeni Alman Tıbbı, Recall Healing, Bioreprogramming, Sistem ve  Aile Dizimi, Duygu Koçluğu eğitimleri almıştır ve uzmanıdır.

2020 yılından itibaren alanındaki en prestijli kurum olan ISCA (International Systemic Constellation Association)’nın Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir.

Mutlu Gelişim Danışmanlık şirketinin kurucusudur. Sistem ve Aile Dizimi, 
Genogram, Body Healing( Duyguların fiziksel sağlığa etkisi ve çözüm yolları) Zihin yönetimi ( hedefe ulaşan yolda doğru düşünme, motivasyon, aynalama,yansıtma, hipnotik düşünce yapıları) , Duygu yönetiminde Çiçek Özlerinden Faydalanma eğitimleri  vermektedir. Kişiye özel, çiftlere özel ve guruplara özel danışmanlık vermeye devam etmektedir. 

Kenan Kurtarıcı

1972 yılında İstanbul’da doğdu.

Nermin KURTARICI ile evli ve bir kız babasıdır. İşletme Yüksek Lisans mezunudur. 20 yılı aşkın süredir yönetici ve üst yönetim kademelerinde bir çok firmada çalışmıştır.

2016 yılından itibaren birikim ve deneyimlerini yönetim ve kişisel danışmanlık yoluyla danışanlarıyla buluşturmaktadır.  Organizasyon Projeksiyonu, Aile Projeksiyonu, Yönetim ve Organizasyon Danışmanlığı konularında uzmandır.

Dünyaca tanınan 4 ayrı eğitmenden Organizasyon ve Aile Sistemleri Projeksiyonları alanında eğitimler almıştır.

Bireysel, grup ve kurumsal şirketlere Sistemik Yönetim konusunda eğitim ve destek vermektedir.

2020 yılından itibaren alanındaki en prestijli kurum olan ISCA (International Systemic Constellation Association)’nın Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir.

Neler yapıyoruz?

Mutlu Gelişim Danışmanlık birey, grup ve şirketlere alanında uzman eğitmenler ve danışmanlarla destek vermektedir.

Mutlu Gelişim Danışmanlık

Mutlu Gelişim, etkin ve başarılı çalışmalarıyla yaşamın içinden gelen farkındalığı sunar.

Katılımcılar Ne Söylüyor

Mutlu Gelişim, size etkin ve başarılı çalışmalarıyla yaşamın içinden gelen farkındalığı sunar.

5/5
İsim calismasina katildim. Hayatimin özeti gibiydi. Çok etkilendim, çok şey farkettim. İçimde taşıdığım yas bitti. Çok mutlu olduğum bir açılım oldu. Çok teşekkür ederim Kenan hocam.
Z. T.
İsim Projeksiyonu
5/5
Çalışma sonundaki rahatlamayı gördükten sonra , aslında üzerimde bir baskının olduğunu hissettim. Bu benim için çok rahatlatıcı oldu. Sanki içimde iki yarım vardı ve onlar bir arada değildi. Çalisma sonrası o iki yarım parcanın bir bütün olduğunu farkettim. Bu da benim hayatımda enerjimin artmasına sebep oldu ve çok iyi geldi.
Ç. G.
İsim Projeksiyonu

Tüm Sorularınıza,
Pratik çözümler sunuyoruz!

Mutlu Gelişim Danışmanlık bünyesinde gerçekleşen çalışmalar, eğitim ve güncel programlar hakkında bilgi almak bize ulaşabilirsiniz.

Instagram Sayfamızı Takip Edin

Yenilikler @Mutlu Gelişim Instagram sayfamızda. Hemen haberiniz olsun!

Instagram