Stephanie Hartung

1959 doğumluyum ve yetişkin bir oğul annesiyim.

Düsseldorf ‘da Staatliche Kunstakademie’de sanat okudum. İş dünyasına adım atmadan önce 15 yıl ressam olarak çalıştım.

Hagen Üniversitesi’nde İşletme Eğitimi aldım. Sistemik koçluk ve Geştalt Terapi konularında, Sistemik Konstelasyon çalışmalarında çeşitli eğitimler ve çalışmalarda bulundum.

Bugün markalaşma ve organizasyonel gelişim konusunda kuruluşlara danışmanlık ve koçluk yapıyorum.

EUFH Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde sistemik organizasyon gelişimi üzerine dersler veriyorum. Özel ve mesleki konularda Sistemik Koç ve Konstelatör olarak çalışıyorum.

2009’dan bu yana bireysel takımlar için sistemik Konstelasyonlar ve Gestalt terapötik unsurları ile çalıştığım düzenli organizasyonlar sunuyorum veya organizasyon ve personel gelişimi için Organizasyon Konstelasyonları ve diğer sistemik yöntemler sunuyorum.

2016’dan bu yana, Organizasyon Konstelasyonları,  Aile Dizimi ve kişiye özel Sistemik Konstelasyonlarda, DGfS tarafından tanınan eğitimler de sunuyorum.

Uluslararası Sistemik Konstelasyon Derneği- International Systemic Constellations Association (ISCA) Başkan Yardımcısı olarak, Konstelasyon çalışmalarının uluslararası gelişimine katkıda bulunuyorum. Ayrıca Uluslararası Gestalttheory Derneği ve Uygulamaları- International Society for Gestalttheory and its Applications (GTA), Uluslararası Sistemik Organizasyon Forumu- International Forum for Systemic Organisational Constellation (INFOSYON) ve Alman Sistem Takımyıldızları Derneği – German Society for System Constellations (DGfS)’nin üyesiyim. Ben DGfS tarafından tanınmış bir eğitmenim.

Tüm Sorularınıza,
Pratik çözümler sunuyoruz!

Mutlu Gelişim Danışmanlık bünyesinde gerçekleşen çalışmalar, eğitim ve güncel programlar hakkında bilgi almak bize ulaşabilirsiniz.