Nur Erdoğan Taş

Nur Erdoğan Taş:
Nur, 1984 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olan Nur, öğrenciliğin yanısıra ilgi duyduğu İtalyanca dilinde de ilerledi ve  İtalya’da katıldığı kurslarla bu dili pekiştirdi. 
Mezun olduktan sonra Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş’de bankacılık kariyerine başladı.  Evlilik kararı almasıyla önce Suudi Arabistanda daha sonra ise Birleşik Arap Emirliklerinde yaşamaya başladı.
2019 yılında çocukluğundan bu yana ilgi duyduğu kişisel gelişim yolculuğuna ThetaHealing eğitimiyle başladı ve o günden bu yana Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünü, Numeroloji, Access Bars, JAAS, Nefes Koçluğu ve Sistemik Konstelasyon eğitimlerini tamamladı.
ThetaHealing (8 modül) Jaas, eğitmeni olan Nur aktif olarak Dubai’de eğitmenlik yapmakta ve öğrendiği tüm teknikler sayesinde bütüncül bakış açısıyla eğitim danışmanlıklar vermektedir.

Tüm Sorularınıza,
Pratik çözümler sunuyoruz!

Mutlu Gelişim Danışmanlık bünyesinde gerçekleşen çalışmalar, eğitim ve güncel programlar hakkında bilgi almak bize ulaşabilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Mutlu Gelişim Danışmanlık birey, grup ve şirketlere alanında uzman eğitmenler ve danışmanlarla destek vermektedir.

Mutlu Gelişim Danışmanlık

Mutlu Gelişim, etkin ve başarılı çalışmalarıyla yaşamın içinden gelen farkındalığı sunar.

Katılımcılar Ne Söylüyor

Mutlu Gelişim, size etkin ve başarılı çalışmalarıyla yaşamın içinden gelen farkındalığı sunar.

5/5
İsim calismasina katildim. Hayatimin özeti gibiydi. Çok etkilendim, çok şey farkettim. İçimde taşıdığım yas bitti. Çok mutlu olduğum bir açılım oldu. Çok teşekkür ederim Kenan hocam.
Z. T.
İsim Projeksiyonu
5/5
Çalışma sonundaki rahatlamayı gördükten sonra , aslında üzerimde bir baskının olduğunu hissettim. Bu benim için çok rahatlatıcı oldu. Sanki içimde iki yarım vardı ve onlar bir arada değildi. Çalisma sonrası o iki yarım parcanın bir bütün olduğunu farkettim. Bu da benim hayatımda enerjimin artmasına sebep oldu ve çok iyi geldi.
Ç. G.
İsim Projeksiyonu