Ayşe Nur Poyraz

Merhaba ben Ayşe Nur
1989 Gaziantep doğumluyum. Aslen Antalyalı olsam da  babamın öğretmen olması  sebebiyle yıllarca şehir şehir gezdik. İlkokul hayatımı Isparta’da başlayıp Manavgat’ta tamamladım. İlköğretim hayatımın ilk sekiz yılında farklı okullarda okuyarak içimdeki seyyahın ilk adımlarını tamda o yıllarda attım. Lise öğrenimimi Manavgat ,lisans eğitimimi ise Malatya’da tamamlayarak meslek hayatımın temellerini” İlköğretim matematik öğretmeni” olarak yaptım.
Evlilik hayatı ve annelik yaşamıma akınca çocuklarıma sadece annelik yaparak büyütme isteğim daha ağır bastı. Bu süreçte mesleğe  ara verirken  bir yandan da içsel olarak çekildiğim” insan ve âlemini keşfetme ” yolculuğuma  dair bilgi ve donanımla yeni bir alanda meslek edinmeye dair adımlar attım.
Bu kazanım ve danışmanlıklarım kısaca şunlar ;
Teta healing uygulayıcılık ve eğitmenlik eğitimi
Bioreprograming
Numeroloji danışmanlık ve eğitmenlik eğitimi
DGSF onaylı Sistemik Konstelasyon (aile dizimi) eğitimi
Holografik Kuantum
Halen devam etmekte olan Çocuk gelişimi eğitimiyle “Mutlu aile, mutlu çocuk, umut dolu dünya ” felsefesiyle yoluma ve eğitim yolculuğuma devam ediyorum.
Profosyonel olarak;
Spirutel enerji terapileri ,
Bilinçli  farkındalık,
Theta Healing,
Numeroloji,
Aile dizilimi alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyorum.

Tüm Sorularınıza,
Pratik çözümler sunuyoruz!

Mutlu Gelişim Danışmanlık bünyesinde gerçekleşen çalışmalar, eğitim ve güncel programlar hakkında bilgi almak bize ulaşabilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Mutlu Gelişim Danışmanlık birey, grup ve şirketlere alanında uzman eğitmenler ve danışmanlarla destek vermektedir.

Mutlu Gelişim Danışmanlık

Mutlu Gelişim, etkin ve başarılı çalışmalarıyla yaşamın içinden gelen farkındalığı sunar.

Katılımcılar Ne Söylüyor

Mutlu Gelişim, size etkin ve başarılı çalışmalarıyla yaşamın içinden gelen farkındalığı sunar.

5/5
İsim calismasina katildim. Hayatimin özeti gibiydi. Çok etkilendim, çok şey farkettim. İçimde taşıdığım yas bitti. Çok mutlu olduğum bir açılım oldu. Çok teşekkür ederim Kenan hocam.
Z. T.
İsim Projeksiyonu
5/5
Çalışma sonundaki rahatlamayı gördükten sonra , aslında üzerimde bir baskının olduğunu hissettim. Bu benim için çok rahatlatıcı oldu. Sanki içimde iki yarım vardı ve onlar bir arada değildi. Çalisma sonrası o iki yarım parcanın bir bütün olduğunu farkettim. Bu da benim hayatımda enerjimin artmasına sebep oldu ve çok iyi geldi.
Ç. G.
İsim Projeksiyonu